Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtryHeureka pro vás vybírá kvalitní obchodyJak je vybíráme?

Proč použít tlačítko Koupit na Heurece?

Je to jednodušší, rychlejší, nakoupíte z více obchodů najednou a bezpečně. Údaje vyplníte jen jednou, s reklamací vám pomůžeme a garantujeme vrácení peněz.

Nejlevnější nabídky Czech Virus M3/S PUMP 362,5 g

Další nabídky obchodů (20)

Czech Virus M3/S PUMP 362,5 g - Specifikace

Výrobce

Czech Virus

opravit

Chodíte na trénink do posilovny ve večerních hodinách, ale jsi odkázán na tréninkovky a stimulanty, abys zažil pořádnou svalovou pumpu? Řešení je m3/s PUMP. Je určen pro brutální napumpování svalů během tréninku. Zároveň je vhodný pro kvalitní růst a hluboký spánek.   Nakopávače před tréninkem se stimulanty jsou funkční, ale pokud trénujete až večer po práci, mohou negativně ovlivnit kvalitu vašeho spánku. Beast Virus® je sice skvělá před-tréninkovka se vším potřebným pro stimulaci, sílu a zvýšení energie, ALE co se týká napumpování svalů, nemůže se s m3/s PUMP ani srovnávat.   Skládá se z 10 vzájemně se podporujících látek, a to v nejčistší formě a ve funkčních dávkách (kde to zákon dovolil, tam i vyšších!!!) pro maximální svalovou pumpu!   Neobsahuje žádné tajné „patentované složení“. m3...

celá specifikace

Recenze Czech Virus M3/S PUMP 362,5 g

Ověřený zákazník MuscleNutrition.cz

Ověřený zákazník

Přidáno: 31. prosince 2017

Zakoupeno v MuscleNutrition.cz

100%

Doporučuje produkt

Dobrá chuť rozpustnost

Účinek přípravku: Pocítil(a) jsem pozitivní změnu

hodnocenisuplemen...

Přidáno: 30. června 2017

CZECH VIRUS M3/S PUMP - recenze

POZOR!! NEJEDNÁ se o nakopávač, je to suplement který podporuje tvorbu N.O. do svalu a zlepšuje tak jeho prokrvení - napumpovanost. Slyšel jsem toto: "Kámo to nefunguje já to necejtim" - a co by jsi na tom jako chtěl cítit? Přijde mi že s příchodem USA nakopávačů které nelze běžným způsobem koupit v ČR je tu ted stav kdy pokud ti nedá pre-workout pecku do hlavy a nesestřelí tě k zemi tak nefunguje, ale toto NENÍ NAKOPÁVAČ!!!. VÍCE v článku.

Celá recenze na hodnocenisuplemen...
  • Je tato recenze užitečná?
  • Ano (3)
  • Ne (2)

Vývoj ceny Czech Virus M3/S PUMP 362,5 g

Můžete koupit ve 10 slovenských obchodech: Czech Virus M3/S PUMP 362,5 g od 26 € (662 Kč)