SizeAndSymmetry IMPACT III N.O. 400 g

Skladem • 1 varianta69 Kč6 neověřených recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta79 Kč3 recenzeDalší informace
Skladem • Více variantDárek49 Kč98 % • 8 733 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč100 % • 583 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 8 309 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kód99 Kč92 % • 1 091 recenzíDalší informace

Forma
práškové

• Nakopne a cítím jeho ucinky
  • , zakoupeno v Aktin.cz

• Super nakopnutie, mravencenie po tele, chut do cvicenia, pride mi ze dam vdaka nemu viac kg
    • Funguje aj ked ho pouzivam viac dni po sebe (vela nakopavacov mi funguje prvy krat, druhy slabsie a potom az po dlhsom case - tento funguje kludne aj 4. den po sebe)
    • Vysoka cena

400 g
Nitrix
Forma
práškové

Impact III N.O. je sehraný, čistý s transparentním složením navrhnutý předtréninkový nápoj s příchutí višně, tropické hrušky Guava a svěží bylinky Rakytníku. Číslo III (AKG, Citruline Malate, Beta Alanine) v názvu znamená 3 základní složky úspěchu pro nejefektivnější využití v lidském organismu. Výrobce neskrývá žádné patenty-formule a veškeré složení je transparentní.

Receptura byla navrhnuta v Německu několik týdnů je zkoušeli sportovci Sizeandsymmetry. Složením je výrobek Impact N.O. seskládán se základních surovin v takovém poměru, aby co nejlépe a efektivně vzájemně fungovaly!

Impact III N.O. je silný výrobek pro lepší výkonnostní výkony. Dlouho očekávaný výrobek nyní dostupný pro zákazníky v ČR.

L-Arginine AKG – (arginin alfa-ketoglutarát) silně podporuje tvorbu oxidu dusného, který při reakci s cévami způsobuje jejich dilataci (rozšíření), dochází tak k lepšímu průtoku krve a tím i efektivnějšímu dodávání živin do svalu (rychleji se přijatá energie využije) a to jak během tréninku, tak i mimo trénink.

L-Citruline Malate – napomáhá oddálit nástup únavy a zvýšit tak intenzitu cvičení. Napomáhá zvýšení síly a zabraňuje tvorbě toxinů jako je kyslina mléčná.

Beta Alanine – zvyšuje regeneraci, výkonnost, sílu, pevnost svalstva, brání proti únavě.

Tyto složky obsahují stimulační látky, které zvyšují vazolidaci v organismu, napumpování a produkci zvýšení růstového hormonu. Obsah kreatinu zvyšuje svalovou sílu.

Dávkování: Jednorázovou porci 20g (1 odměrka) rozmíchejte ve 150-200ml vody. Doporučujeme vypít  15-30min před tréninkem. Maximální denní dávka je 20g (1 odměrka).

Složení: L-Arginin AKG, L-Citrulin, Beta-Alanin, fruktóza, L-Leucin, kreatin monohydrát, taurin, kyselina citrónová, aroma, kofein, kyselina askorbová, niacin, náhradní sladidla (sukralóza, acesulfam K, sacharin, neohesperidin), přírodní barvivo (karmína).

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Nakopne a cítím jeho ucinky

• Vysoka cena
  • , zakoupeno v Fitness.cz

• Napumpuje a probudí
    • Hruška má příšernou chuť jak nastrouhané svíčky na hřbitově
    • Po celé dávce mě štípe pomalu celé tělo
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Splňuje očekávání

vemi dobrý

• chuť
    • rychlý náběh
    • perfektní napumpování
    • funguje
    • nic mě nenapadá

Na rozdíl od ostatních NO, a že sem jich fakt vyzkoušel hodně, tehle mě příjmně překvapil. Skvělá chuť a hlavně konečně něco, co funguje a cítím to. Takže můžu jenom doporučit, Size bere :)

• Účinnost do 3 minut
    • Perfektní napumpování po celou dobu tréninku
    • Lepší soustředěnost
    • Mohl bych ho doporučit klidně i pro řidiče, je několikanásobně silnější než Red Bull a je téměř úplně bez cukru
    • Za mě 100% spokojenost!

Toto NO mohu opravdu vřele doporučit, německá kvalita se opravdu pozná. Perfektní, kvalitní výrobek, který opravdu funguje. Se značkou Sizeandsymmetry jsem opravdu velice spokojený!

• Velmi účinný
    • Pocítil jsem lepší soustředěnost
    • Svaly byli napumpované po pár minutách
    • Fungoval po celou dobu tréninku
    • Velmi kvalitní produkt
    • Nenapadá mě

Tak jak píšou v popisu, je to produkt složený se základních složek. Složení naprosto čisté a řekl bych velmi ze-synchronizované. Není potřeba vymýšlet speciality, ale když vyladíte ty nejúčinnější a nejfunkčnější složky máte perfektní produkt a tak vidím já Impact od Size. Zkusil jsem mnoho podobných výrobků, ale opravdu minimum mělo tak pozitivní účinek. Znatelně lepší soustředěnost, svaly byli mnohem rychleji a více naplněné dusíkem. Nástup cca 15 min, chuť je hodně mírná a neagresivní oproti jiným naprosto odporně přeslazeným Nočkům. Fungoval po celou dobu tréninku (cca 90min), takže žádný rychlí dojezd. Díky za tento výborný produkt, Sizeandsymmetry se kvalitou zase předvedl. Dělá dokonalé produkty dokonalejšími.