Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Specifikace NUTREX Hemo Rage ULTRA CONCENTRATE 259 g

Popis produktu

Doporučujeme extrémní opatrnost !!! Kolik odměrek máte vzít tohoto předtréninkového produktu, abyste cítili jeho fungování – jednu, dvě, nebo dokonce čtyři ? Myslíte, že je tato otázka směšná? Dáme vám jasnou odpověď, s Hemo-Rage Ultra Concentrate nikdy nebudete muset vzít více než jednu odměrku !!! Ve skutečnosti nemusí být ani vrchovatá !!!

Hemo-Rage Ultra Concentrate je ta pravá, ultrakoncentrovaná, super silná předtréninková formule, na kterou čekali všichni sportovci. Skládá se z ultra čisté a super koncentrované směsi. Pokud porovnáme předtréninkové směsi, které znáte s Hemo-Rage Ultra Concentrate je to, jako byste porovnávali panáka kvalitní whisky s pivem. Hemo-Rage Ultra Concentrate vás zasáhne tvrdě a rychle. Stačí jen jedna zarovnaná odměrka  

Hemo-Rage Ultra Concentrate a jste připraveni na zatím nepoznanou předtréninkovou zkušenost – zuřivou energii, kůži napumpovanou k prasknutí, extrémně silnou vaskularitu, mentální soustředění jako tunelové vidění spojené s rekord překonající silou, která popožene vaši postavu do nových výšin. Avšak pozor! Tato formule není typický předtréninkový produkt! Může být až příliš silná pro některé jednotlivce.  

Pamatujte si, že NIKDY NEPOTŘEBUJETE VÍC NEŽ 1 OMĚRKU!

Složení jedné dávky 7,1g

Creapure Creatine Monohydrate 2.000mg

Taurine 1.500mg

L-Arginine Alpha Ketoglutarate 1.000mg

Acetyl-L-Tyrosine 350mg

Caffeine 300mg

Guarana Seed Extract 100mg

Citrus Aurantium 40mg

Kontraindikace a varování:Neužívejte, jste-li alergičtí na kteroukoliv složku přípravku. Výrobek je určen zdravým lidem. Dlouhodobé užívání výrobku konzultujte s odborníkem vzdělaným v oblasti medicíny. Před užívaním se poraďte se svým praktickým lékařem. Tento produkt není vhodný pro těhotné ženy a kojící matky. Vysoký obsah kofeinu. Vzhledem k vysokému obsahu kofeinu může být nebezpečný dětem, mladistvým do 16 let, těhotným a kojícím ženám, diabetikům, osobám citlivým na kofein, osobám s vysokým krevním tlakem nebo jinými kardiovaskulárními chorobami.  

Skladování:Výrobek skladujte mimo dosah dětí. Skladujte při pokojové teplotě v uzavřené nádobě na suchém místě. Chraňte před světlem.

Recenze NUTREX Hemo Rage ULTRA CONCENTRATE 259 g (3)

Parametry produktu

Souhrn

Výrobce Nutrex opravit
Hmotnost 259 g opravit
Forma práškové opravit
Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Kontaktujte nás!

Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost.
Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.