Recenze Explomax Assassins Pump 600 g

Ověřené recenze Explomax Assassins Pump 600 g

Roman Jánský

Přidáno: 19. srpna 2017

Zakoupeno v F-sport

Možná je to tím, že jsem dříve žádné "pumpy" neužíval, ale po 10 g tohoto jsem jezdil dvě hodiny jak motorová myš. :)

V.P.

Přidáno: 20. června 2017

Zakoupeno v F-sport

• Cítím postupně se uvolňující nabuzení během celého tréninku, ne jako u některých ostatních přípravků, které mě "nakopli" najednou až se mi zamotala hlava a po půlce už jsem byl KO
  • Osobně pociťuji, že jsou svaly výkonější ale i po zátěži uvolněné a nemám svalové křeče.
  • Viditelně znatelné rychlejší rýsování a nárust kvalitní svalové hmoty.
  • Po tréninku nezůstává nepříjemný pocit "nakopnutí"
  • Ananasová příchuť je celkem v pohodě.

Produkt mi byl doporučen, skvělá volba, dříve jsem používal jiné produkty včetně nitrixu, který byl sice účinný, ale měl extrémně prudký nástup a i po dlouhém tréninku jsem jej nedokázal vycvičit a cítil jsem dost dlouho nepříjemný pocit, krom toho mne druhý den stejně bolely svaly, měl jsem křeče a svalové horečky a krom toho nebyly moc vidět výsledky, což se mi zde nestává, používám sice krátce, ale po cca 3 týdnech vidím vetší rozdíl, než u ostatních produktů které jsem vyzkoušel po cca 2-3měsících, zůstává kvalitní svalovina ... ani nevím až dojde, jestli budu zkoušet jiný, nebo radši zůstanu u tohoto, jelikož jsem s ním spokojený...

Přidáno: 16. června 2016

Zakoupeno v F-sport

• Špičková pumpa a síla a chuť do cvičení.

Dobrá chuť a moc nemravenčí obličej.