Amix CellZoom Hardcore 315 g

AMIX CellZoom Hardcore Pro zvýšení explosivní síly, výbušnosti, napumpování svalů a odolnost proti únavě CellZoom Hardcore je fantastický vysoce koncentrovaný předtréninkový...
Garantovaný nákup z Beason

Skladem • Více variant65 Kč97 % • 4 730 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč98 % • 7 527 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant49 Kč100 % • 583 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • Více variant50 Kč100 % • 34 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč97 % • 13 791 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • Více variantDárek59 Kč94 % • 7 735 recenzíDalší informace

Nitrix
Forma
práškové

• , zakoupeno v F-sport

Amix - jasná jednička, kvalitní pumpovák!
    Člověk ať je sebevíce unaven, tak po půl hodině může lámat skály :-) Samozřejmě se musí před tím také hodinu až dvě kvalitně najíst! Svaly se prokrvují, nedochází k vytuhnutí, ani křečím (první opakování nebo dvacáté je bez problémů). Čas od času vynechat a vzít jiný (např. Bad Ass - taky dobrý, ale ten nerecenzuji, že?), aby si tělo nenavyklo a prostředek mohl zase působit. Ideální je střídat po dobrání. Dobrá je kombinace s Beta Alaninem a Argininem, tu a tam podpořená čistým kreatinem. Tento mix pak navodí extrémní odolnost a podporuje vysoké výkony. Ovšem pozor pro méně zkušené borce! Tohle je velmi silné a ne pro každého - člověk cítí, jako by se mu vařila krev, a večer neusnete, pokud cvičíte rádi později :-))

AMIX Nutrition (značka)

děkujeme za pozitivní hodnocení a za pochvalu. Je to také můj favorit. Nevystřelí Vás hned z kecek, ale má příjemný nástup, dlouhý účinek a pozvolně odchází.

• Super nastup opravdu funguje

Nitrix
Forma
práškové

AMIX CellZoom Hardcore

CellZoom Hardcore je fantastický vysoce koncentrovaný předtréninkový stimulant s obsahem silných synergicky spolupracujících složek. Je určený zejména pro sportovce a kulturisty, kteří chtějí posunout své výkony o pár levelů výše. Podporuje zvýšení explosivní síly, výbušnosti, zvýšení objemu tréninkových dávek, napumpování svalů a vyšší odolnost proti únavě při vysilujícím tréninku. Je typickým silným stimulačním účinkem na nervovou soustavu, takže vás dokonale namotivuje na fyzický výkon a podpoří koncentraci. Všechny tyto aspekty vám napomohou ke zlepšení svalového růstu.

Hlavní výhody vysoce koncentrovaný předtréninkový stimulant podporuje energetickou stimulaci zlepšuje koncentraci na výkon podporuje maximální napumpování svalů napomáhá k lepšímu zásobení svalů živinami skvěle chutná a snadno se rozmíchává neobsahuje plnidla nebo maltodextrin

Složení:

Kreatin monohydrát   1000 mg

Kreatin Ethyl Ester Malát   500 mg

Tri-Kreatin malát   500 mg

Kofein   200 mg

DMAE bitartrát 37%(2-/ Dimethylamino/Ethanol)   50 mg - z toho čistý DMAE   18,5 mg

Camellia Sinensis(extrakt ze zeleného čaje)   50 mg

Vranec pilovitý (Huperzia Serrata)   10 mg

Loguat Powder   10 mg

Muira Puama   10 mg

Rhodiola Rosea   10 mg

Schizandra Chinensis   10 mg

Ingredience:

• Příchuť modrá malina: L-Arginin Alfa-Ketoglutarát (A-AKG), Beta-Alanin - CarnoSyn®, regulátor kyselosti: jedlá soda; L-Arginin báze, Kreatin monohydrát, regulátor kyselosti: kyselina citronová; Kreatin Ethyl Ester Malát, Tri-Kreatin malát, Kofein, DMAE bitartrát 37% (2-/ Dimethylamino/Ethanol) (čisté DMAE), Camellia Sinensis (extrakt ze zeleného čaje), aroma, barviva: anthokyany, brilantní modř a karmín; sladidla: sukralosa (Splenda®) a acesulfam K; látky protispékavé: oxid křemičitý; vranec pilovitý (Huperzia Serrata), Loguat Powder, Muira Puama, Rhodiola Rosea, Schizandra Chinensis.
  • Příchuť citron: L-Arginin Alfa-Ketoglutarát (A-AKG), Beta-Alanin - CarnoSyn®, regulátor kyselosti: jedlá soda; L-Arginin báze, Kreatin monohydrát, regulátor kyselosti: kyselina citronová; Kreatin Ethyl Ester Malát, Tri-Kreatin malát, Kofein, DMAE bitartrát 37% (2-/ Dimethylamino/Ethanol) (čisté DMAE), Camellia Sinensis (extrakt ze zeleného čaje),aroma, barviva:extrakt z červené řepy; sladidla: sukralosa (Splenda®) a acesulfam K; látky protispékavé: oxid křemičitý; vranec pilovitý (Huperzia Serrata), Loguat Powder, Muira Puama, Rhodiola Rosea, Schizandra Chinensis.
  • Příchuť ovocný punč: L-Arginin Alfa-Ketoglutarát (A-AKG), Beta-Alanin - CarnoSyn®, regulátor kyselosti: jedlá soda; L-Arginin báze, Kreatin monohydrát, regulátor kyselosti: kyselina citronová; Kreatin Ethyl Ester Malát, Tri-Kreatin malát, Kofein, DMAE bitartrát 37% (2-/ Dimethylamino/Ethanol) (čisté DMAE), Camellia Sinensis (extrakt ze zeleného čaje), aroma, barviva:extrakt z červené řepy; sladidla: sukralosa (Splenda®) a acesulfam K; látky protispékavé: oxid křemičitý; vranec pilovitý (Huperzia Serrata), Loguat Powder, Muira Puama, Rhodiola Rosea, Schizandra Chinensis.
  • Upozornění pro alergiky: Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, lepku, korýšů, oříšků a arašídů.

Doporučené dávkování: 1 odměrka (7 g) asi 30-45 min před tréninkem.

Rozmíchejte v 200-300 ml vody.

Pro změnu chuti nápoje můžete změnit množství vody použité k přípravě.

Nepřekračujte maximální denní dávku 7g (1 odměrka).

Upozornění:

Doplněk stravy, se sladidly.

Obsahuje kofein.

Vysoký obsah kofeinu (200 mg v dávce / 2857 mg ve 100 g) - nevhodné pro děti a mládež do 18 let, těhotné a kojící ženy a osoby citlivé na kofein.

Není vhodné pro registrované sportovce.

Zdroj fenylalaninu, není vhodné pro osoby trpící fenylketonurií.

Nevhodné při metabolických poruchách se zvýšenou hladinou argininu.

Nevhodné pro diabetiky a pro osoby s respiračním onemocněním (např. astma), s onemocněním srdce, cév, jater, ledvin.

Nedoporučuje se užívat lidem s onemocněním krevního tlaku a cukrovky.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Užití přípravku konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Pro obsah Beta-Alaninu, Betainu a dalších speciálních látek natahuje jemný, mnohdy mikronizovaný, prášek velmi snadno vlhkost a může ztvrdnout.

Toto může nastat po otevření nebo už při přepravě od výrobce.

Toto ztvrdnutí není na závadu.

Při ztvrdlém výrobku rozbijte prášek pevným nástrojem, třeba příborovým nožem na prášek.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v F-sport

Amix - jasná jednička, kvalitní pumpovák!

• Chuť
    • Bylo mi potom zle
    • Žádné nakopnutí se nekonalo
    • Strašné mravenčení

Nedoporučuji nikomu! Je to hnus. Motala se mi potom hlava a bylo mi špatně od žaludku! Místo nakopnutí vás to spíše donutí cvičit, protože, když se přestanete hýbat, tak vás mravenčí celé tělo, jak se hýbete, tak mravenčení nepociťujete. Ještěže jsem měla jen vzorek!

AMIX Nutrition (značka)

děkujeme za hodnocení . O to přece jde, aby Vás to donutilo cvičit :) Příště zkuste více pít.

• výkon v posilovně se mi zvedne o 30%
    • nejsem unavený po tréninku
    • celkově se cítím líp
    • DMAE
    • potíže s usnutím

Jeden z mála, který funguje jak má - nakopne, sníží únavu po tréninku. Normálně cvičím denně dva cykly po 4 - 5sériích, s celozoomem to zvýším na 7-8 sérií a jsem míň unavený.
    Vadí mi DMAE, nevím proč manipulovat s neurotransmitery v mozku, když chci jenom cvičit tělo... Guarana by úplně stačila. Kromě toho, že se 10 - 12 hodin s DMAE cítím nesvůj, tak se to vylučuje potem a je to cítít. Když si Celzoom nevezmu hned ráno, ale během dne, tak mám večer problém usnout. Nakonec jsem si většinu ingrediencí objednal po internetu a přestal Cellzoom brát kvůli nemožně vysoké dávce DMAE.

AMIX Nutrition (značka)

děkujeme za hodnocení. Před 4 lety byl trend do "nakopávačů" přidávat DMAE, aby Vás ještě více podpořil při tréninku. Určitě nedoporučujeme dávat po 17:00. Spánek je také důležitý.

www.amix-nutrition.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variantDárek59 Kč98 % • 4 277 recenzíDalší informace

• Opravdu nakopnutí při jedné odměrce jsem měl 30sekund pauzy a to vždy odpočívám 2 minuty
    • Větší procítění svalu a větší pálení´=napumpování
    • Výborná nepřeslazená chuť ovocný punč
    • funguje narozdíl od Expolosin od Nutrendu
    • odměrka součástí balení
    • malá pixla ne obrovská jak to bývá zvykem
    • Při 3 odměrkách vás to nepustí z posilovny dřív jak za 2 hodiny :D

Dostal jsem doporučení od známého že se tento nabouchávač blíží nejvíce k těm USA opravdu jsem při cvičení zad cítíte druhý den i bicáky a předloktí a hlavně večer vás bolí tělo protože tato pecka nabízí opravdu výborně odtrénovat.Nedoporučuji nakopávač Explosin i při 2 dávkách nefungoval tak jak má.Tento produkt doporučuji užívat s kreatinem zvýší se síla o 20% podloženo zkušeností.

• Příhodné balení
    • Dobře se rozpouští
    • Blue raspberry je v pohodě příchuť
    • Účinek
    • Někdy zrychlená trávicí reakce

Po pár jiných přípravcích jsem vyzkoušeli CellZoom. Musím říct, že jsem byl příjemně překvapený. Nemá to nějaký závratný nakopávací účinek, že by vám z toho hučela hlava nebo tak, ale kažopádně je to na tréninku znát - můžu trénovat daleko intenzivněji a déle než předtím. Každopádně doporučuji. Z jiných recenzí vím, že příchutě nejsou nic moc, ale ta modrá (i když vypadá dost jedovatě) se dá pít.

Cenově průměrná záležitost. Po pokusech s jinými přípravky jsem s tímhle velmi spokojen.

• Super nastup opravdu funguje

• Nakopnutí
    • Koncentrace
    • Výhodné a praktické balení
    • Trochu vyšší prašnost

Koupeno, vyzkoušeno, překonalo moje představy.

Nečekal jsem až tak dobré výsledky nakopnuti bylo srovnatelné možná lepší jak u staré dobré verze Neurocore (před stažením z trhu). Pumpa byla taky dobrá, ale očekával jsem hlavně nakopnutí, koncentraci a sílu. Tohle bylo vše v pořádku. Momentálně si vystačím s jednou dávkou. Do budoucna uvidím, jak se dávky budou zvyšovat.

S klidným srdcem můžu tento produkt zařadit mezí mé oblíbené a mezi top nakopávače na tuzemském trhu. Kdo koupí neprohloupí, určitě dostane co očekával.

Kvalitní poměr výkon / kvalita / cena.
    Tohle je můj asi už 10 preworkout. Mám s čím srovnávat.

• Počet dávek
    • Účinnost

Dost dobré NOčko za dobrý peníz. Měl jsem strach,že na mě nebude fungovat protože v poslední době jsem pil hodně kávy, ale velmi příjemně mně překvapil. 1odměrka šlape dost dobře po přidání půl odměrky navíc je to naprostá bomba. Doporučuju!

• , zakoupeno v fitness13.cz

• potřeba vyšších dávek
    • Lépe účinkuje C4

účinek není tak jak se propaguje.